O firmie

Mała architektura to nasza specjalność

Nasze wyroby zestawione razem stanowią wspólną całość, ale nie przeszkadza to im istnieć osobno. Część oferty stanowią produkty wprowadzone w pierwszych latach  działalności firmy, do chwili obecnej cieszą się dużą popularnością. Zostały one zgłoszone w Urzędzie Patentowym i są wzorami prawnie zastrzeżonymi.

Aktualnie w produkcji znajduje się ponad 160 typów urządzeń. Obserwując rynek zbytu i korzystając ze zdobytego doświadczenia staramy się wprowadzać corocznie nowe wzory. Ciągła dewastacja elementów małej architektury zmusza nas do opracowywania wyjątkowo trwałych rozwiązań,  co jest wyzwaniem, by tworząc produkt nie był  w kolizji z estetyką. Uważamy że osiągamy dobry kompromis.

Wyroby „wandaloodporne” posiadają szereg mocnych zabezpieczeń:

  • wzmocnione zbrojenia w elementach betonowych
  • stosowanie płaskowników lub profili zamkniętych pod każdą deską
  • impregnowanie betonów umożliwiające łatwiejsze utrzymanie czystości.

Większość naszych wyrobów jest przystosowana do montażu na stałe i jeżeli istnieje zapotrzebowanie dostarczamy prefabrykaty betonowe poprzez które można zamontować wyroby do podłoża.Przy produkcji standardowej używamy zabezpieczeń na warunki zewnętrzne typu;-śruby i elementy montażowe ocynkowane-stal i żeliwa malowane trzykrotnie-drewno impregnowane lakierem miękkim oraz dwukrotnie kryte lakierem twardym zewnętrznymPrzy produkcji wyrobów w klasie wyższej stosujemy zabezpieczenia wskazane przez zamawiającego, między innymi ocynkowanie konstrukcji stalowych, malowanie proszkowe, nakładanie tynków mozaikowych. W części wyrobów możemy zastąpić beton takim surowcem jak granit lub piaskowiec.Świadczymy także usługi montażowe. Technicznie jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż na każdym terenie.


KAŻDY PRODUKT PRZEZ NAS OFEROWANY MOŻEMY DOSTOSOWAĆ DO WYMOGÓW ODBIORCY.
- WYMIARY
- MATERIAŁY np.rodzaj drewna,
- KOLORY

      Formularz kontaktowy